DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Žebříkové lešení Hailo

Pro opravdu náročné kutily i profesionály je mezi produkty společnosti Hailo hned několik žebříkových lešení s rozsáhlým příslušenstvím. K jakým účelům se nejlépe hodí a jaké jsou jeho možnosti?

Několik druhů

Nejde o jeden obdobný typ hliníkového lešení, což se příjemně projevuje v širokém spektru použití, velikostí i cen. Malé lešení lze vytvořit i díky čtyřdílnému žebříku Hailo doplněnému o protiskluzovou plošinu. Výhodou je výrazná multifunkčnost, kdy můžete konstrukci využívat jako žebřík, štafle i jako pracovní plošinu. Bezpečnost je zajištěna šesti bezpečnostními klouby. Příznivá je také cena, což se o mnoha dalších, profesionálnějších řešeních říci nedá.

S nejvyšším lešením společnosti Hailo dosáhnete pracovní výšky až 5 metrů, což už je docela úctyhodná výška, která stačí většině kutilů. Nejde o samostatné lešení, ale o základní typ doplněný nástavbou, která původní pracovní výšku (3 metry) posouvá ještě o 2 metry výše. Je nutné si však připravit o hodně více než 10 000 korun, abyste si takového pomocníka mohli pořídit. Odměnou vám bude komfortní práce ve výšce a jistota kvality od společnosti Hailo, jejímiž žebříky byly v roce 2003 vybaveny například i všechny mýtné brány v Německu a v Rakousku.

Lešení Hailo se vyznačují i pohodlným vystoupáním na plošinu díky žebříkům, které tvoří boky lešení. Díky protiskluzovému povrchu se nemusíte bát svého zřícení (pokud jste správně použili betonová závaží) a další povedené příslušenství (kolečka) vám usnadní manipulaci a popojíždění s již sestaveným lešením. Nosnost je nejčastěji až 180 kilogramů, takže by lešení mělo vydržet opravdu téměř vše.