DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Dřevěné štafle Hailo

Německá společnost Hailo je známá hlavně jako průkopník hliníkových nástrojů pro domácnost i jako výrobce profesionálních hliníkových lešení a nádob na odpady. Produktová řada je však mnohem širší, a proto si na své přijdou i lidé upřednostňující poctivé a na dotyk příjemné dřevo před chladným stříbřitým hliníkem.

Kvalita především

Pro bezpečnou a pohodlnou práci je pro žebříky, štafle a další podobná zařízení nejdůležitější kvalita a pečlivost, se kterou jsou vyrobeny, stejně jako vysoká jakost materiálů. Je nutné zcela vyloučit možnost pádu, protože i z nejmenších štaflí nebo lešení může mít pád fatální nebo alespoň velmi nepříjemné důsledky.

V oblasti hliníkových nástrojů jde hlavně o kvalitní konstrukci, pevnost hliníku a také o zahlazení všech potenciálně nebezpečných hran, o které se člověk může pořezat. U dřeva je to vlastně velmi podobné. Pokud chceme pomocníka při práci a nikoliv nástroj pro neplánovanou nehodu, musíme sáhnout po kvalitě.

Dřevěné štafle tradičního výrobce Hailo nároky na užitečný pracovní nástroj bezesporu splňují.

Jaké jsou výhody dřevěných štaflí?

V první řadě samotný materiál - odolné dřevo, v případě výrobků Hailo jde konkrétně o buk a borovici smolnou. Dotyk je pak mnohem příjemnější než v případě kovových schůdků a to hlavně při nižších teplotách, kdy se k hliníku nezřídka kdy ruce dokonce lepí a kontakt bez rukavic je krajně nepříjemný.

Pro mnoho z nás je také dřevo zárukou pevnosti. Pocit z práce s dřevěnými štaflemi je prostě nenahraditelný. Celek funkčních štaflí se skládá z mnoha poctivých řešení, které Hailo staví do pozice oblíbené a prověřené společnosti - precizní uchycení bočnic a příček, zaoblené hrany nebo například háček na vědro přimontovaný k bezpečnostnímu kloubu z pozinkované ocele.

Jedno je jisté, pokud chcete klid namísto stresu, Hailo pro vás nabízí příjemný produkt, který i v dnešní době velmi lehkých a skladných hliníkových štaflí a žebříků má na trhu své místo.