DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Proč nakoupit u nás?

ROZUMÍME SVÉMU OBORU

Specializujeme se na prodej stoupací techniky Hailo, kde jsme oficiální autorizovaný prodejce v ČR. Zajímají nás tedy jen hliníkové schůdky, hliníkové žebříky a lešení. Zboží které prodáváme dobře známe a dokážeme Vám poradit při výběru.

MÁME SKVĚLÉ ZBOŽÍ

Prodáváme nejkvalitnější zboží oceňované po celém světě a splňující mnoho norem. O kvalitě zboží svědčí fakt, že řešíme absolutní minimum reklamací. Dodáváme na místa která mají nejpřísnější požadavky na bezpečnost, doložené zkoušky, normy a certifikace výrobků jako jsou provozy firem, stavby, logistické sklady nebo státní úřady.

MÁME DOBRÉ REFERENCE

Dodáváme hliníkové schůdky, žebříky a další produkty Hailo na úřady, státní instituce nebo do nákupních center. Mezi naše zákazníky patří také Policie České republiky, Národní technické muzeum, Skupina Agrofert nebo Centrum Černý Most.

DÁME VÁM ZÁRUKU

Zboží dovážíme z Německa přímo od výrobce do skladu v ČR ze kterého je Vám odesláno. Na zboží poskytujeme zákonnou záruku 2 roky a jistotu bezproblémové reklamace v případě problému. Navíc výrobce Hailo dává vlastní záruku až 10 let dle konkrétního výrobku kterou lze po uplynutí standardní zákonné 2 leté lhůty uplatnit přímo u výrobce.

u nás máte ve všem jasno

Uvádíme pečlivě maximum informací a fotografií u výrobků, přidáváme videa a PDF katalogy. Uvádíme na viditelném místě přehledně ceny dopravy a s objednávkou Vám zasíláme i formulář pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě.

MÁME NĚCO ZA SEBOU

Stoupací techniku a distribuci značky Hailo děláme již řadu let. Naše firma nedávno oslavila 7 let.