DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

O Hailo

Hailo založené roku 1947 je tradiční německá firma stojící za kvalitními výrobky, které dělají život a práci v domácnosti příjemnější. Hailo se zabývá technickými řešeními v oblastech profesionální stoupací techniky a odpadkových košů. Dlouholetými know-how a neustálou starostí o potřeby zákazníků, se Hailo stalo světovou značkou, které důvěřují jak ženy v domácnosti, tak také profesionální nositelé rozhodnutí. Žebříky a skládací hliníkové schůdky jsou výrobky, které vyžadují vysoký bezpečnostní standard. Dnes se prodávají kvalitní hliníkové schůdky, žebříky a multifunkční lešení Hailo ve více než 60 zemích světa.

Inovace je u Hailo zásadou - kvalita má u Hailo tradici

Ochranná značka - rudý bod Hailo - znamená nevyšší kvalitu a bezpečnost, které zákazníci mohou důvěřovat. O to je postaráno dlouholetou zkušeností, inovativním vývojem výrobku a managementem kvality, certifikovaným podle DIN EN ISO 9001:2008.

Vstupní kontrola materiálu

Používané materiály a komponenty se testují na svoji vhodnost a kvalitu. Např. pro naprosto bezpečné upevnění schůdků se používají jen vysekávané nýty. Uvolnění do série se provádí až po zkouškách trvanlivosti za z části nerealisticky drsných podmínek v laboratoři i v praxi.

Zkouška vířivými proudy

Svary nosníků ze speciální hliníkové slitiny jsou v pracovním procesu vystaveny zkoušce vířivými proudy. Vždyť pouze absolutně silný, bez chyb svařovaný nosník může zaručit vyhledávanou bezpečnost výrobků Hailo.

kontrola-vyrobku-hailo

Ruční kontrola rozměrů

Zkušení pracovníci provádějí kontrolu různými měřícími zařízeními.

Kontrola nosnosti

Ve výrobním procesu se provádí u každého žebříku automatická 100% kontrola nýtování. Vždyť značka Hailo je známá pro výrobky s mimořádně dlouhou životností. Každý žebřík musí být 100% bezpečný od prvního stoupnutí až do posledního dne použití.

Vizuální výstupní kontrola

Každý žebřík je navíc podroben ještě vizuální výstupní kontrole. Zde se žebříky berou podle stanovených zkušebních kritérií přímo pod lupu. Jen žebříky, které v tomto testu obstojí, mohou používat ochrannou známku Hailo.