DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Kvalita Hailo produktů

Německo, pečlivost a kvalita, to jsou tři slova, která jsou někdy používána jako synonyma. Tento způsob hodnocení výrobků se dá použít i pro produkty společnosti Hailo. Společnost vznikla krátce po druhé světové válce a zpočátku dodávala zničené zemi hlavně to, co bylo zrovna potřeba. Název společnosti pak vychází z názvu města Haiger a ze jména zakladatele společnosti pana Loha.

Velký zvrat ve směřování společnosti znamenal rok 1960, kdy se Hailo stává prvním výrobcem domácích hliníkových žebříků na světě. Od té doby si v tomto segmentu drží stále velmi silnou pozici díky tradici, kvalitě (bezpečnosti) a invenci, která původně strohé nástroje dokáže transformovat do multifunkčních pomocníků.

Bez kvalitních materiálů to nejde

U většiny výrobků Hailo je základem hliník, lehký a odolný kov, který je pro průmyslovou i spotřební výrobu naprosto nepostradatelný. V montovnách Hailo se z tohoto kovu vytvářejí jen ty nejkvalitnější a nejbezpečnější žebříky, štafle, schůdky nebo třeba lešení a plošiny. Zastoupeny jsou však i jiné materiály- například v místech, kde je nutné zajistit protiskluzovou ochranu, je využívána guma. Namáhané spoje a klouby jsou zase pro jistotu tvořeny ušlechtilou ocelí, aby se zabránilo deformaci nebo prasknutí.

Hailo není cizí ani dřevo, byť výrobků z organických materiálů se mnoha nedopočítáme. Jde spíše o alternativu pro zákazníky spokojené s hliníkovými produkty společnosti, kteří chtějí zůstat věrni značce, ale z nějakého důvodu dřevěný žebřík potřebují.

Společnost splňuje nejnáročnější certifikace a znak Hailo (bílý nápis v červeném kole) je používán jako cejch kvality od tohoto tradičního a oblíbeného německého výrobce. Důkazem budiž 63 let fungování společnosti, za které se rozšířila do více jak 60-ti zemí na celém světě.