DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Všestranné využití Hailo

Jakoby to měla tato německá společnost už ve své krvi, v dědictví pocházejícím z období po druhé světové válce, kdy pan Loh se svou rodinou a několika zaměstnanci vyráběl to, co zrovna bylo potřeba nejvíce. Všestrannost výrobkům této společnosti vydržela dodnes, byť samotné výrobky už jsou velmi specifické a produktová řada je spíše ustálená.

Inovace kam se podíváte

Mezi hlavní hesla společnosti patří inovace. Ta je zřejmá z pojetí jejích produktů. Většina z nich je upravitelná do různých podob, případně doplnitelná rozmanitým příslušenstvím, které posouvá funkčnost dál.

Ideálním příkladem může být čtyřdílný žebřík, který může sloužit jako štafle, žebřík a se speciálním příslušenstvím i jako pracovní plošina ne nepodobná lešení. Jde přitom stále primárně o žebřík bez výrazných kompromisů a přitom nabízí takovou funkčnost navíc.

K multifunkčnosti přispívá svým dílem právě i příslušenství. Je libo zvýšit lešení dva metry nebo ho vybavit kolečky? Žádný problém. Chcete své schůdky vybavit plošinou na odložení potřebných věcí? Taktéž vám Hailo vychází vstříc.

Flexibilita bez kompromisů?

Taková různorodost využití vybízí k otázce, zda to není na těch pár lehoučkých kusů hliníku trochu moc, zda to vydrží. Naštěstí opravdu není třeba dělat žádné kompromisy, protože Hailo své výrobky dělá s pečlivostí a vyspělou technologií a z těch nejkvalitnějších materiálů. Namáhané bezpečnostní klouby se nespokojí s hliníkem - jsou vyrobeny z kvalitní ocele a každá ostrá hrana je pečlivě zakulacena, všechny povrchy jsou pokud možno protiskluzové a zcela bezpečné. Všestrannost podpořená bezvýhradnou kvalitou má svůj smysl, a kde byste dříve potřebovali více drahých nástrojů, tam si vystačíte s jedním šikovným žebříkem (štaflemi, lešením,…) od Hailo.