DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Malé a velké schůdky

Schůdky jsou oblíbeným pomocníkem při práci v menší výšce a Hailo se svými produkty nabízí tradičně extrémně kvalitní a bezpečné výrobky, které vám práci dokážou opravdu usnadnit.

Rozdělení podle počtu stupínků

Protože se schůdky konstrukčně příliš neliší, největším rozdílem mezi jednotlivými modely je pracovní výška, kterou nám umožňují dosáhnout. Ta se dá na první pohled snadno i z obrázků odhadnout podle počtu stupňů. Nejnižší bývají se dvěma stupni, přičemž druhý stupeň má u některých typů podobu malé vrchní plošinky. Tyto mohou být také oboustranné, jak je vidět například u modelu ChampionsLine L90. Obdobně jsou řešeny kusy se třemi stupni - jde vlastně o stejné výrobky prodloužené o jednu úroveň. Maximální pracovní výška se pohybuje pod hranicí dvou a půl metrů.

Vícestupňové verze pak už podobný komfort nenabízejí, což vynahrazují podstatně vyšší pracovní výškou, která je u největších osmistupňových schůdků až 346 centimetrů.

Zvolit schůdky nebo štafle?

V této otázce se těžko radí, a pokud máte jen trochu vyšší nároky, možná by nebylo úplně bezpředmětné vyzkoušet si vícedílné žebříky, které díky kloubům nabízejí funkčnost štaflí a díky své celkové délce při rozložení i úctyhodnou pracovní výšku obvyklou u žebříků.

Kvalita z Německa

Ať už si vyberete nejmenší nebo největší schůdky, za své peníze dostanete produkt opravdových expertů ze země posedlé kvalitou a pečlivostí. Odůvodněný pocit bezpečí a maximální pohodlí při práci Vás uklidní vždy, ať už budete lézt do jakékoliv výšky. Potěší i tradičně velmi nízká hmotnost hliníkových konstrukcí a u většiny typů i snadné složení a převoz (výjimku tvoří velké jednodílné žebříky).