DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Hailo hliníkové žebříky

Díky celosvětovému úspěchu prvních hliníkových žebříků pro domácí použití se Hailo stalo jednou z nejvýraznějších poválečných německých značek. To se psal rok 1960 a po padesáti letech od prvních vlaštovek tu máme komplexní modelovou řadu a společnost Hailo jako člena prestižní společnosti německých „značek století“ podle encyklopedie Deutsche Standards Marken des Jahrhunderts.

Dnes už můžeme výhody hliníkových žebříků vnímat jako standard, ale podívejme se podrobněji na produktové portfolio výrobce, který nám tento velmi příjemný standard přinesl.

Ideální pomocník pro domácnost

Nejzajímavější a nejuniverzálnější žebřík pro domácnosti je dozajista Hailo L80. Žebřík, který se svou zanedbatelnou vahou okolo pěti a půl kilogramu dokáže zastat práci hned několika různých podobných nástrojů. V první řadě je ho možno použít jako klasický příložný žebřík, který se může pochlubit pracovní výškou až 3,5 metru. Zároveň jde ale i o velmi praktický dvojitý žebřík, který dobře nahradí štafle a který s pracovní výškou skoro 3 metry splní potřeby většiny kutilů. Tento žebřík je možné bezpečně používat i na úzkých schodech a zároveň jde bez problémů nastavit podle vašich požadavků a přání.

To pravé pro profesionály

Pokud jsou vaše požadavky přeci jenom trochu vyšší, má pro vás Hailo pravděpodobně přichystáno to správné řešení. Až desetimetrové příložné žebříky, které jdou demontovat a použít jako dva kratší, při váze směšných 25 kilogramů, to je opravdová lahůdka. Hliníkové žebříky Hailo se navíc vyznačují skvělou přizpůsobivostí a skladností, takže není problém si vybrat model, který stejně jako výše zmíněný žebřík pro domácnost zvládne všechna standardní použití s tou výjimkou, že je možné s ním pracovat až ve výšce 9,5 metru. Díky kvalitním bezpečnostním prvkům se přitom nemusíte bát, že vinou žebříku spadnete z této úctyhodné výšky na tvrdnou zem.