DOPRAVA ZDARMA nad 3 000 Kč

Hailo hliníkové schůdky

Jednou z nejširších produktových řad se u společnosti Hailo mohou pyšnit hliníkové schůdky. Ty lze charakterizovat jako žebříky s širokými schůdky s opěrou, která působí jako opora, čímž není nutné schůdky o nic zapírat. Tím se nejvíce podobají štaflím, ale na rozdíl od nich je možné stoupat jen po jedné straně a také stát je možné pouze na vršku (obzvláště u modelu s vysouvací opěrkou) nebo právě na relativně širokých schůdcích. Modely Hailo pak těží z kvalitní a skladné hliníkové konstrukce. Představme si tedy nejzajímavější typy jejích produktů.

Hailo Mini

Tyto schůdky jsou opravdu velmi malé - a to hlavně složené, které se vejdou se svou 4 cm šířkou téměř všude. Mají pouze dva stupínky s protiskluzovou úpravou (rohožky) a s pojistkou, která zabraňuje sklapnutí. Nosnost je velmi dostatečných 150 kg a to, že se schůdky nepohnou, zajistí umělohmotné protiskluzové patky.

Hailo Lifestyle

I ve světě strohých hliníkových nástrojů lze objevit designové modely. Důkazem budiž Lifestyle od Hailo. V různých barevných provedeních nabízejí tradiční i nadstandardní funkčnost, kterou ocení mnoho kutilů. Celkově můžeme stoupat po třech schůdcích a jedné vrchní plošině. Navíc můžeme využít i opory bílého madla, které je navíc doplněno o velmi praktický háček na vědro. Samozřejmostí jsou pak protiskluzové úpravy na patkách i na plošině a v zájmu bezpečnosti zaoblené hrany.

Mnoho vychytávek

Hliníkové schůdky jsou u Hailo opravdu produktem číslo jedna a vybere si snad každý. Pokud hledáte schůdky šetrné k parketám, určitě vás zaujme PerkettLine a pokud potřebujete opravdu solidní domácí schůdky, nepřehlédněte ChampionsLine s nosností až 225 kg. Obrovský výběr je také v segmentu nízkých konstrukcí jen se dvěma schůdky (nebo jedním schůdkem a vrchní plošinou), stačí si jen vybrat.